Van Grunsven Transport B.V. is al ruim 25 jaar gespecialiseerd in het transport van asfalt en grondstoffen voor de grond-, weg- en waterbouw (G.W.W.). Het bedrijf begon ooit met één vrachtwagen en is inmiddels uitgegroeid tot een duurzaam wagenpark met ongeveer 85 wagens. Sinds 2017 gebruiken ze FleetGO Kipper TMS voor de administratie van kippertransporten.
Victor, planner bij Van Grunsven Transport, verteld:
“Toen ik hier kwam werken, waren we kort daarvoor begonnen met FleetGO Kipper TMS voor de administratie van kippertransport. In de loop der jaren heb ik de software mee zien veranderen met ontwikkelingen in de markt. FleetGO is heel flexibel en luistert goed naar suggesties van klanten – ja, ook van ons. Wij hebben wel eens suggesties gedaan en het is mooi om te zien dat die in een latere versie van TMS ook zijn meegenomen. Daarbij helpt het persoonlijke contact dat we met FleetGO hebben – je spreekt altijd wel iemand die je persoonlijk kent. Het werken met FleetGO Kipper TMS scheelt ons een hoop werk!
Het voordeel van TMS is niet alleen dat het onze administratie zoveel makkelijker maakt – want dat doet het, dat scheelt een hoop werk – maar ook dat veel andere transporteurs ermee werken. Je kunt dus orders bij elkaar in het systeem zetten. Dat is ontzettend handig en scheelt veel tijd en handelingen.
Ja, wij werken er al jaren naar volle tevredenheid mee.”