Marcel Vermeulen is Operationeel Manager bij Millenaar en Van Schaik Transport uit Oude Meer. Het bedrijf heeft een eigen vloot van ongeveer 115 wagens waarmee het voornamelijk kippertransporten uitvoert. Het bedrijf werkt sinds 2011 met FleetGO Kipper TMS.
Marcel Vermeulen, Operationeel Manager bij Millenaar en Van Schaik Transport, verteld:
“Toen ik hier kwam werken, gebruikte Millenaar en Van Schaik TMS al sinds 2011. TMS was voor mij een eye-opener. Bij mijn vorige werkgever ging veel administratie nog handmatig. Dat handmatig invoeren van gegevens brengt ook kosten met zich mee. Als je dan berekent hoeveel transportbewegingen er zijn en hoeveel vrachtbrieven er op dagbasis worden aangemaakt, dan maakt dat echt een wereld van verschil.
Ik ben echt zó ontzettend blij dat alles gedigitaliseerd is; de automatische afhandeling van vrachtbrieven scheelt handenvol werk – en dus kosten.
Het contact met FleetGO is functioneel en laagdrempelig. Je spreekt direct met de mensen die zaken voor elkaar kunnen krijgen. Er wordt met elkaar meegedacht en geanticipeerd op toekomstige ontwikkelingen in de markt en nieuwe wetgeving – zoals bijvoorbeeld de kilometerheffing. FleetGO beweegt daar soepel in mee en speelt hier proactief op in.
Wat voor mij belangrijk is, is gegevensuitwisseling. Data wordt pas informatie als je die kunt delen. Met FleetGO Kipper TMS is het heel eenvoudig om gegevens uit te wisselen. Niet alleen delen we informatie met andere transporteurs die hetzelfde systeem gebruiken, ook onze rapportage naar het CBS gaat volledig automatisch. Daarnaast werken ook de chauffeurs graag met het product: de gebruiksvriendelijke interface zorgt ervoor dat zij er soepel mee overweg kunnen. Daarmee is FleetGO Kipper TMS in onze gehele keten geïntegreerd en een essentieel onderdeel van onze bedrijfsvoering.”